Telmar İletişim Hizmetleri A.Ş.

TELMAR İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.

image Telmar İletişim Hizmetleri A.Ş. 1993 yılında beri bilişim sektöründe faaliyet yürütmektedir. Telmar, 1997 yılından beri de internet çözüm sunucu olarak faaliyet yürütmekte ve tüm internet konularında hizmet verebilmektedir. Telmar, internet konusundaki tüm hizmetleri kendi bünyesinde bulundurduğu ve kurucuları olan uzman kadro ve kendisine ait alt yapı ve donanım üzerinden yapmaktadır.

 

FİRMA BİLGİLERİ
Şirket Ünvanı : Telmar İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi
Sorumlu Kişiler : Osman GÖLCÜK
Vergi Kimlik Numarası : Davutpaşa / 8370538668
Ticaret Sicil No : İstanbul - 296258
Adres : Topkapı Ticaret Merkezi 2 No:163 Cevizlibağ Topkapı - İstanbul
Kurumsal Mail Adresi : info@telmar.net
Tel : +90 212 222 72 00 Pbx
Fax : +90 212 222 72 03
Kayıtlı Elektronik Posta : telmar.tbm@hs03.kep.tr
Mersis No : 0837053866800015
Yer Sağlayıcı Belge No : YS-(376)

 

VERMEKTE OLDUĞUMUZ HİZMETLER

image- Domain Tescili com, net, org, com.tr, gen.tr vb. tüm internet adres tescilleriniz Telmar tarafından sizin adınıza tescil edilmektedir.

image

- Web Tasarım

Telmar web grubu şu ana kadar 2.000'e yakın firma için web site hazırlamış ve yayınlamaktadır. Bu firmaların sanal alemde yerlamalarını ve e-ticaret ile tanışmalarını sağlamıştır. Telmar web grubu hazırladığı web sitelerinde görselliğin yanında sayfaların internet arama motorlarına dönük yüzlerini de önem vermekte, bu nedenle tüm arama motorlarında Telmar tarafından hazırlamış web siteleri ilk sıralarda çıkmaktadır. Telmar sadece web hazırlamakla kalmaz firmalara internet web çözümleri sunar ve onların internet ortamında ticari olarak faydalanmalarını sağlar.

image

- E-Ticaret ve Veri Tabanı Uygulamaları

Telmar web grubu HTML, ASP, SQL, MySQL, PhP ve Java vb. tüm yazılım dillerinde internet uygulamaları gerçekleştirebilmektedir. Küçük- büyük tüm veri tabanı (data base) uygulamaları , e-ticaret uygulamaları için Telmar'dan gerekli desteği alabilirsiniz.

- Hosting - Web yayınlama

Telmar, kendisine ait 1000 Mbit kadar çıkabilen, trafik yoğunluğu nedeniyle hiç yavaşlama yaşanmadan direkt Türk Telekom ve Superonline internet ana omurgalarına Fiber Optik hat üzerinden bağlanmaktadır..

- Kendi alt yapısı üzerinden

- Domain web host - barındırma ve yayınlama
- Mail host
- Sunucu bulundurma
- Sunucu kiralama hizmetleri vermektedir.